| verra a întrebat:

Am 19 ani 1.73 si 56 kg, si vreau sa ma ingras pana la 100 kg si nu reusesc, vreau eu asa sa vad cum e sa fii grasa, de 4 luni incerc sa ma ingras dar nu reusesc sa mananc, ce as putea face?

8 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Eu zic ca daca te infometezi un pic mai tare te vei ingrasa pe lumea cealalta...
te inteleg esti plictisita.
ai putea reveni cu o problema la fel de inteligenta
te asteptam!
pupici verra

| mariuca16 a răspuns:

Pe bune.Nu gandesti daca zici asta.Eu am 49 d kg la 1.54 si ma consider grasa.pentru ca asa ma vad si as daorice sa slabesc 5 kg... dapoi tu care arati foarte bine.ce vrei sa vezi asa cum e as fi gras, e nasol.sa te imbraci greu,sa treci pe langa oameni care se uita aiurea la tine, sa fii exclus din multe chestii, sa nu ti gasesti haine pe masura si sa trebuiasca sa arati oribil cu niste haine extra largi.Ar trebui sa te gandesti si s lasi curiozitatea asta.Ai 19 ani eu am 15 si nu gandesc asa.winking

| Arisu a răspuns:

Du-te la un psiholog poate acela te va ajuta sa scapi de ideea asta proasta!

| ands a răspuns:

Cu tot respectul, esti tampita! Nu realizezi ca variatiile de greutate sunt lucruri periculoase pentru organism si ti.ai da metabolismul peste cap! Ca sa nu mai spun ca sa slabesti 40kg sa revii la greutatea ta este extrem de greu fata de a sta si a manca burgeri la tv! Imi cer scuze pentru exprimarea incisiva dar se pare ca tu nu ai nicio cunostinta despre corpul tau. Succes in a face alegerea corecta privind sanatatea ta!

| Schokolade a răspuns:

Eu zic sa mergi la un psiholog! URGENT thumbs up

| Carton a răspuns:

Nu fa prostia asta, ca s'ar putea pana mori asa sa ramai, iti vei da pumni in cap si vei suferi toata viata daca faci prostia asta.

| EmHinoki a răspuns:

Incerci sa vezi cum e sa fi grasa?

Scuza.mi impertinenta...dar de ce nu incerci sa vezi cum e sa fi qrva? Iti dau si bon la supt pl*...

D'aia se duce Romania la vale!

Gandesti?

Acum serios esti tampita full'time straight face?

| champ005 a răspuns:

Of doamne incredibil...Nu vrei sa vezi cu me sa zbori? Daca vrei te urci pe pana la etaju 10 si te arunci doar asa sa vezi cum e sa zobri ce zici? nu e o propunere interesanta? Incredibil. o gramada de oameni se chinuie sa slabeasca si tu vrei sa te ingrasi. Chiar nu ai nimic mai bun de facut? Sa te ingrasi poate fi foarte usor -> fast food la greu fara miscare fara iesit din casa si te ingrasi imedait dar dupa crezi ca vei slabi in 2 zile? Nu stiu unde o sa ajunga tara cu oameni ca si tine xD.