| SacadatPeBeat a întrebat:

Vreau sa ma reapuc de sala (am mai facut 6 luni de sala; am 17 ani) si as vrea sa ma apuc in forta. Cine ma poate ajuta cu niste proteine/vitamine/orice (mai multe, combinate), care sa ma duca lunar la 150 lei?
Nu vreau pareri gen "Nu baga toate cacaturile/La varsta asta iei asa ceva?/Nu te ajuta cu nimic.". Vreau sa ma ajutati cu un raspuns la intrebare scurt si la obiect ^_^
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| immortalfaith a răspuns:

Http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-2-27-kg/
2270 : 33 = te tine 60 si ceva de zile
http://www.megaproteine.ro/Creatina/Dymatize-Creatine-300-g/
5 grame pe zi
Suplimentele sunt doar un bonus in alimentatie, tu axeaza te pe mancare