| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma reapuc de sala, am mai facut acum 5 luni sala 1 an de zile continuu. In perioada asta de 5 luni am slabit de la 82Kg la 72. As vrea si eu niste recomandari de proteine pentru un buget de cam 500 RON. Am inteles ca e bunicica combinatia de milk&egg + ideal protein. Ce ziceti? Astept pareri si sfaturi.

2 răspunsuri:
| LoGaS a răspuns:

Am uitat sa specific pentru masa musculara.

| Cosmin86 a răspuns:

Daca ai buget 500 de ron, de ce cumperi porcarii gen ideal protein? Ia Optimum Nutrition - whey gold, sau dymatize elite whey, de pe megaproteine.ro sau un magazin din orasul tau.
E buna combinatia milk & egg + una din alea doua. Milk & egg are absorbtie lenta, se ia inainte de culcare, iar cealalta proteina ( cu absorbtie rapida ) iei dimineata si imediat dupa antrenament.

Ideal protein iei cand ai buget 60 ron, nu 500