| 1123456789 a întrebat:

As vrea sa ma apuc din nou de sala si as vrea sa iau proteine/aminoacizi/vitamine nu stiu. voi ce imi recomandati si cum sa le iau si ce proteine/amino/vitamine imi recomandati? Am mai facut sala acum cateva luni timp de 3-4luni dar nu stiu corpul meu nu prea asimileaza mancarea si se vedea cat de cat si aveam forta dar nu cum erau altii in 3-4luni se vedea masa pe ei. am 1, 75 cu 60kg.

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Salut.Eu iti recomand proteinele produse de Optimum Nutrition(Banuiesc ca sti si tu daca ai luat Serious Mass ca ON castiga de 8 anii consecutiv premiu pentru Best Suplement Awards de la BodyBuilding.com) de asemenea Dymatize si MuscleTech sunt producatori de calitate a proteinelor pentru masa musculara.Nu stiu ce sa zic de Dymatize si MuscleTech dar eu am folosit pachetul pentru cresterea masei musculare de la ON.

| xFury a răspuns:

Iti recomand sa iei proteine de la Pro Nutrition, de preferat GFX-8.