| leidipharrel a întrebat:

Vreau sa-mi fac suvite prin decolorare, intrebarea mea este cat tin apa oxigenata pe par?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 15,20 min si in timpul asta stai cu un prosop pe cap, iar sticluta o ti la intuneric.

1 răspuns:
| Daniliuc_Eugenia_1960 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incercati produsul rusesc COLOR OFF, nu arde absolut deloc parul, DAR DECOLOREAZA NUMAI PARUL VOPSIT! detalii gasiti aici: https://www.facebook.com/Color...
sau la nr de tel : 0754921669