| Coocoolinoo a întrebat:

:* Am o problemasad Am 14 ani si am sanii prea micisad Nu inteleg de ce. Inalta sunt[cea mai inalta din clasa:p] nici foarte slaba nu sunt,ca sa zic ca de asta nu am sanistraight faceAm unele colege in clasa care sunt si mai mici de statura decat mine,si mai slabe, si tot au sanii mai mari. Nu vreau sa-mi spuneti ca trebuie sa astept pana la 18 ani pentru ca sunt in cresterecrying! Vreau sa am si eu sanii mai mari. Mai trece/a trecut cineva prin asta?straight facesad Nu aveti nici o solutie, in afara de operatie?sad Helppp mee!

Răspuns Câştigător
| Sim0 a răspuns:

Si eu plangeam pe la 14 ani ca nu aveam sani straight face x_X. Dar de la 16 ani am inceput sa ma dezvolt. Nu-ti fa probleme de acum big hug Mai asteapta pana iti va veni randul :*. Nu dispera de pe acum.

Pupici :*

5 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Nu e nimic in neregula cu tine. In clasa am doua fete de statura potrivita, nici slabe dar nici grase, si au sanii foarte mici, si totusi ele sunt multumite, o sa le creasca, caci, cum ai zis si tu, sunt in crestere.

| All3xAssAssInnSS a răspuns:

Pai o sa-ti creasca mai in colo de la 16 ani sau dupa ce numai esti virgina iti cresc sanii si soldurile. Sper ca te-a ajutat.Si feta ca tine sunt o tona si eu am in clasa sunt inalte si isi pun sutien degeabalaughing

| Banncoti a răspuns:

Draga cocolino, sa nu apelezi NICIODATA la operatie, lasa-ti sanii asa cum tis, daca vrei lasa-mi un mesaj sa-ti dau niste sfaturi...astept.

| Coocoolinoo explică (pentru Banncoti):

Heii!:*eu nu pot sa-ti las mesaj, dar nu stiu de cesad trimite-mi tu id-ul tau daca vrei, si mai vorbimhappy

| Banncoti a răspuns:

Id : banncoti