| znstr a întrebat:

Vreau sa scap de celulita de pe picioare cat mai repede posibil. Idei care sa si mearga?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StiuCeSpun a răspuns:

Idei nu, solutii da uite aici metode prin care poti slabi separat in ce zona a corpului doresti http://lectiidesanatate.blogspot.ro/......e-ale.html succes, funda?

3 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Sport si eliminarea grasimilor animale din alimentatie. Acuma cat e vara si gasesti fructe si legume pe toate drumurile, ia si baga-n tine tongue Uita de fripturi si colesterol si taie dulcuirile.
In timp ai sa vezi diferentele.
Aa, da, si masajul cu zat de cafea + ulei de masline cica ar ajuta. De fapt cam orice forma de masaj.

| znstr explică (pentru yellowalien):

Imi este de folos raspunsul tau, insa iti pot da doar vot acum. Am nevoie de o reteta de-asta de masti pentru corp, in genul celei cu zat de cafea, dar la care sa se si vada rezultatul in vreo 2 saptamani asa. Merci de idei!

| mamatatasibunica a răspuns:

Inot, genoflexuni. sau poti cauta pe net: exercitii coapse sau pilates legs