| Yeollie a întrebat:

Buna,. Cum sa scap cat mai repede de celulita de pe picioare? >:"
Dau funda :*

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Prin sport pentru tonifiere, genoflexiuni și prin masaj local pentru o ardere mai rapidă și eficientă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Poate te ajută,
http://www.kudika.ro/......-ea-D.html
Te pup!

| τττ a răspuns:

Si eu sunt directioner puppy dog eyes.

| TheWhiteTiger a răspuns:

Mergi cu bicicleta sau cu rolele, daca toata vara mergi de 2-3 ori pe saptamana cu rolele rezultatul va fi satisfacator

| AlexBrasov1 a răspuns:

Mergi la un salon te vor ajuta ei.

| Dianka259 a răspuns:

In primul rand elimina din alimentatie mancarea grasa,prajeli,dulciuri,sucuri. Mananca fructe,legume,gratare,bea foarta mulata apa sau ceaiuri.
Putina miscare te ajuta,si mai ales alergatul sau bicicleta, impachetarile termosudatie si masajul anticelulitic, aplicarea de creme anticelulitice (Supliform, Crema anticelulitica Reductoare -Contrast )aproape zilnic si nu in ultimul rand MULTA VOINTA, RABDARE SI PERSEVERENTA!
SUCCES!