| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa scap de puncte Negre nu le mai suport! Dati-mi ceva denumire de cremuri sau de lotiune!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Pai produsele de la Avon, Oriflame sau Metropolitan sunt cele mai bune

7 răspunsuri:
| Puffulets ♥ a răspuns:

Aceasta problema am avut-o si eu.
Daca obisnuiesti sa folosesti fond de ten sau pudra renunta la ele! V-or aparea mai multe.
Dupa ce mergi la cosmetica du-te la farmacie si cere Zineryt!
Acest "Zineryt" contine antibiotocul erythromicnum si zinc. Erythromicinum poate inhiba cresterea bacteriilor care joaca un rol in dezvoltarea cosurilor (acnee). Zincul potenteaza efectul eritromicinei in tratamentul acneei. Succes!

| Puffulets ♥ a răspuns:

Apropo: eu folosesc zineryt zilnic si sunt foarte multumita de tenul meu, arata extraordinar, chiar nu ma asteptam happy Si sunt fericita ca nu mai am nevoie de fond de ten!

| Puffulets ♥ a răspuns:

Am uitat sa scriu ceva rolling eyes
ora e devina.
@ Prima data du-te la cosmetica sa ti le scoata:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Masca exfolianta 3-in-1 pentru luminozitate de la beautycycle (Amway) costa 47 lei, o folosesti de 2 ori pe saptamana, pe linga sistemul tau de ingrijire zilnica, demachiant, tonic si crema hidratanta. Poti accesa www.beautycycle.ro pentru detalii poti sa ma contactezi pe privat.

| yo4ever a răspuns:

Incearca clean&clear este fff bun.

| dada7k a răspuns:

Produsul perfect. Eu il folosesc si sunt foarte multumita
http://www.okazii.ro/......a179841901

| Tara a răspuns:

Incearca ce la Avon, Clearskin-Blackhead
Baftahappy