| nicko a întrebat:

Vreau sa slabesc 5 kg.Nu conteaza cate am acum (unii ma cred nebuna dar tot vreau). Deci vreau sa stiu daca in fiecare zi mananc aproape numai fructe si legume si folosesc 30 minute Relax & Tone rezolv ceva, dupa cat timp e vizibil? Si in vacanta alerg si 30 minute pe zi, se schimba ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| IepurasPerfect a răspuns:

Nicko cu siguranta miscarea conteaza foarte mult intr-o dieta, insa daca vrei sa slabesti 5 kg nu o face doar prin fructe si legume! sa iti spun de ce: ai sa slabesti repede, organismul are sa se obisnuiasca doar cu acest tip de mancare, apoi cand o sa incepi sa mananci chiar si o bucata de ciocolata are sa se puna "carnita" pe tine pentru ca el nu mai este obisnuit cu genul asta de hrana!

| nicko explică (pentru IepurasPerfect):

Ei asta este o sa mananc numai fructe toata viatalaughing, mai mult de 30 de minute nu alerg ca ma plictisesc si mi se face rau laughing

| IepurasPerfect a răspuns (pentru nicko):

Poti face si alt tip de activitate nu neaparat alergat, mai exact poti transpira langa unul jucand..."sah"