| DiannaDd a întrebat:

vreau niste sfaturi care pe voi v-au motivat si ajutat in procesul de slabire. Am 58 de kg dar am grasime accentuata in zona barbiei, abdomenului si coapselor. Cum as putea scapa de ea mai eficient si repid?

3 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Pe mine m-a motiva o colega de la mine din clasa care era destul de grsuta si intr-un semestru a ajuns sa arate mai bine ca toate fetele din clasa ..si am zis ca daca ea a putut pot si eu si m-am apucat de sala si acum nu as lasa-o pentru nimic in lume, mi-am fosrmat un stil de viata pe care il respect. Uite cateva exercitii care te-ar putea ajuta :http://www.youtube.com/watch?v=fJv6eTssXbk pentru abdomen http://www.youtube.com/watch?v=U6zKpB-4X8w pentru fesieri http://www.youtube.com/watch?v=Pdemjz2wZ5I pentru coapse
Este foarte important sa bei 2 l de apa pe zi caci apa elimina grasimea.
Sper ca te-am ajutat!

| Jiiasy24 a răspuns:

Buna. Deci... 1.in primul rand nu te mai cantari, deoarece cand te cantaresti si cand vezi ca iar a trecut de maximul pe care il vroiai te enervezi. 2. Nu mai manca dupa ora 20:00 doar fructe. 3.Nu te stresa 4.mananca din ce in ce mai putina paine. 5. Fa sport! Alearga, iesi in parc, plimbate, uite inca o chestie pe care ti-o spun: poti sa iei 2 sticle de apa neincepute si sa le ridici cu mainile. 6. Daca inca iti este foame pe la 10, 11 noaptea poti sa mananci cate un iaurt. 7. Culca-te devreme, deoarece daca te culci tarziu o sa ti se faca iar foame si o sa vizitezi iar frigiderul... Sper ca ti-am fost de folos. Succes!

| DiannaDd explică:

Rapid*