| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa slabesc intr-o luna n jur de 10 kg, cum as putea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| UnCalatorPrinViata a răspuns:

FARA regim.
Doar sport. Mult sport happy
Nu mananci dupa ora 6, inainte de masa bei un pahar de apa plata.
Nu mananci dulciuri,prejeli nu bei sucuri si daca chiar vrei nu e nici o problema, o data pe saptamana in cantitati mici.
Daca nu practici un sport anume : alergi, faci exerciti, sari coarta, urci pe scari.
Si nu incerca sa slabesti rapid happy Nu este bine.
10 kg banuiesc ca nu le-ai pus intr-o luna, deci nu te astapta sa le dai asa repede, ca sa nu iti dereglezi organismul.

| mirunaaa96 a răspuns:

- Bună. Fă mult sport şi mănâncă multe fructe şi mai puţine dulciuriwinking sau thinking mergi la sală happy. Bye wave