| GhostAlin a întrebat:

CUm as putea sa fac ca sa slabesc 10kg intr-o luna?

2 răspunsuri:
| amanda33 a răspuns:

Cauta dieta lui catalin crisan. este singura dieta testata si dovedita si singura care iti permite sa mananci pana si mezeluri, este singura dieta pe care daca o tii, nu cazi din picioare

| Meli a răspuns:

Buna! 10 kg intr-o luna este foarte mult. Pai iti voi da niste sfaturi!

- sa nu mananci carbohidrati cu fibre (asta inseamna sa nu mananci cartofi cu carne, paine cu carne)

- sa ai ore stabile la care sa mananci (stabileste-ti orarul pe care sa il poti mereu respecta)

- fructele nu se mananca dupa masa (poti manca grefe, portocale, kiwi si alte fructe de genul cam cu o ora inainte de masa, niciodata nu manca struguri sau banane)

- nu te increde in batoane energizante, de slabit

- nu manca dulciuri, chipsuri...

- nu manca cu 4 ore inainte de culcare

Eu am reusit cu aceste "sfaturi"! Sper sa te ajute! Mult succes!