| NuPrea a întrebat:

Vreau sa stiu ce se intampla daca mananci chipsuri si ciocolata cam o data la doua zile? Ce se intampla in organism si cum pot repara chestiile pe care le-au facut acestea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Ciocolata si chipsuri au kcalori si in plus de in afara ca o sa te ingrasi, daca duci un regim pe chipsuri si ciocolata care o sa fie sarac in nutrimente probabil o sa te trezesti cu niste boli, mai inocente sau grave.Ca sa repari chestile tine un regim de viata sanatos:manaca sanatos, cel mult de 2 ori pe saptamana carne, si fa sport, bea apa.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat