| George2hd a întrebat:

Vreau sa stiu cum pot sa dorm si eu noaptea! Am 13 ani de vreo saptamana nu pot adormi.
Nu gasesc pozitia potrivita ca sa adorm si chiar daca o gasesc tot nu pot adormi!
Cand reusesc sa adorm ma trezesc peste cateva ore.
Vreau sa stiu de ce nu pot dormi.
Si cum pot sa scap de chestia asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Consulta un psihiatru pentru copii. Iti va da somnifere pentru un somn liniștitor si de lunga durata.

| cosmin1324 a răspuns:

Ba da tu chiar esti prost, nu te faci