| laur_6869 a întrebat:

Vreau sa stiu daca este candida. Limbă alba se curata dupa periaj gust oribil in gura miros neplacut al gurii mereu obraji amortiti si ma emoionez super repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Raisa12345 a răspuns:

Da Laur. Ai grija cui ii mai dai limbi!

2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Vrei sa stii daca ai candida?! Mergi la medic! Obrajii amortiti si emotiile nu au absolut nici o legatura cu candidoza.

| laur_6869 explică:

O sa am grija de acum laughing)