| Andreea930 a întrebat:

Vreau să știu părerea voastră.
Sunteți de acord cu operațiile astea estetice? Injecții cu botox, etc. Eu m-am tot întrebat dacă îți pui botox și zona este sensibilă este posibil să îți poată exploda buza, am văzut pe net care are buza explodată! Și mai târziu ce se poate întâmpla? Te desfigurează

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu. Mi se par bani cheltuiti aiurea

| baru a răspuns:

Da, dar nu cand esti femeie de serviciu.

| gogu220 a răspuns (pentru baru):

De ce crezi că o femeie de servici nu trebuie să arate bine?
Dar dacă este directoare sau prim ministră are voie?
Eu aş da o lege ca după 50 de ani să fie obligatoriu, că prea sunt multe babe. Şi cine nu are bani de botox să bage ziare.

| Donsavas a răspuns:

Mergi la un specialist profesionist si asa ai siguranta ca te tratezi corect

| Plato a răspuns:

Nu, nu sunt de acord cu alea de fite. Exista situatii cand ai nevoie de o operatie estetica in urma unui accident sau ceva, dar sub alta forma e o prostie.

| Aube a răspuns:

Eu, nu sunt e acord. Am vazut multe femei care arata ca desfigurate dupa introducrea botoxului sau a ce se mai pune. Pentru ca organismul are o forma si o dimensiune. Tot ce in plus, strica aspectul. Nu ma refer la cresterea naturala, ci la toate artificiile.