| Frogie a întrebat:

Sunteti de acord cu operatiile estatice? Daca da, care ar fi primul lucru pe care l`ati schimba la infatisarea voastra?

Răspuns Câştigător
| Stixie a răspuns:

Eu mă mulţumesc cu ceea ce mi-a dat Dumnezeuwinking.
Dacă ceilalţi vor să-şi facă operaţii şi să rişte să"capete" boli de piele nu au decâthappy

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Sunt de acord, acum ceva timp vroiam sa-mi pun silicoane, totus iubitul meu m-a convins ca nu am nevoie. pe la vreo 40_45 vreau sa imi fac cateva la fata, doresc sa fiu mereu frumoasa. nu este nmic rau in astra, nu?

| Frogie explică:

Estetice scuze...tongue mai greseste si omul...

| buburuzAndreea a răspuns:

Sunt de acord in cazul in care operatia imbunatateste calitatea vietii persoanei respective. Daca nu ai incredere in tine, e o problema foarte importanta. De exemplu eu nu sunt multumita de nasul meu si de marimea sanilor, dar sunt oarecum impacata cu mine. Daca voi simti nevoia sa fac asta pentru mine as face-o la un moment.

| DAVID_8154 a răspuns:

Sunt de acord cu operatiile estetice daca sunt intr-adevar de folos daca sunt asa sa imbunatatim corpul pe aici pe colo este ok insa sa nu exageram primul lucru care mi l-as schimba ar fi putin din abdomen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce e operatie estatica dar daca e estetica, cred, ca m-as face un pic mai urit caci am probleme mereu din cauza frumusetii mele. E singura cauza care explica de ce nu am pus nici o fotografie.Nu vreau problema, cu toate fetele de pe site.

| Majestyero a răspuns:

Eu sunt de acord cu operatiile estietice in totalitate deoarece sunt de parere ca este corpul tau si iti poti face ce vrei tu la el pentru a te simtii bine in pielea ta si nu i inteleg pe aceia care judeca.ok.tu nu esti de acord dar cu ceilalti ce ai? Nu interiorul conteaza cu adevarat? Multi spun treaba asta cu interiorul conteaza dar daca vad un om care nu arata tocmai bine il judeca : vai ce urat e asta nu am ce vorbii cu el de aceea unii oameni recurg la operatii estetice.msa aiba o infatisare placuta pentru a putea arata mai apoi si interiorul lor care probabil nu ar fi fost descoperit daca nu se simtea bine in pielea lui si nu arata bine. Dumnezeu NU ne pedepseste, treaba cu pacatul si cu Dumnezeul sadic care te blesteama si te judeca si pedepseste este doar o strategie de relige impusa de cei de sus pentru a controla oamenii. Ei spun ca Dumnezeu ne iubeste si tot ei spun ca daca nu ramanem asa cum suntem ne pedepseste. Hai ca deja intram in alte subiecte dar in mare Da sunt de acord happy