| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un sampon anti matreata si anti cadere...un fel de 2 in 1. Ce marca as putea folosi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Gasesti la oriflame, intra pe site-ul official si cauta acolo > www.oriflame.ro

| Reek54 a răspuns:

La gama nature secrets.

| iInfinityDarkness a răspuns:

Poti incerca nivea liquid clear, este o noua inovatie in materie de sampoane antimatreata si nici nu e asa de scump. Funda?

| DamieNzoor a răspuns:

Buna...si eu aveam aceeasi dilema. eu am inceput sa folosesc de vreo 3 ani de zile Clear, acum nu stiu daca exista si pentru fete. dar ai putea incerca tongue sau ai putea sa te duci la un control la doctor big grin

| Robert_Kelevra_1982 a răspuns:

Anti măreață găsești, dar nu sa inventat pe lumea asta, ceva împotriva căderi parului. Ce vezi tu pe la tv, este marketing și vrajeala multa. Problema căderi parului, tine foarte mult de stres.

| Alin_Rudaru_1994 a răspuns:

Cele mai bune nu stiu care sunt dar pot spune ca wash%go sau head and shoulders sunt praf nu folosi astea doua.

| anamariabx a răspuns:

Sampoanele Vichy sunt cele mai bune