| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un sfat urgent! puppy dog eyes
Funda cui ma ajuta, scrieti-mi un mesaj.
Multumesc anticipat! kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Te putem ajuta doar daca ne zici despre ce este vorba.
Daca iti este teama sa postezi pe site, atunci scrie-mi in privat
O seara bunahappy

| unprietenaproape a răspuns:

Ai pus asta la sanatate, nu stiu ce sa spun. dar un sfat iti putem oferi cu totii fara sa judecam sau sa te privim ciudat. nu sunt rau intentionate sau critice mesajele de pe TPU.

| 69ProFeSSioNaL69 a răspuns:

Pai spune despre ce e vorba. Pentru ce ai nevoie de un sfat?