| anonim_4396 a întrebat:

Zilele calduroase ma doboara fizic. Imi simt capul greu in fiecare zi,am ameteli, nu am puterea sa pot sta nici in picioare.Ce-mi recomandati? O cura cu vitamine m-ar ajuta, pentru energie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Buna!
Curele cu vitamine merg mereu! Insa este vara si poti sa-ti iei energia din fructe si legume. Incearca sa te odinhnesti destul fiindca e foarte foarte cald afara si cum ai spus te doare capul ametesti si uneori poti lesina! Deci vitaminele merg dar si fructele si legumele sunt foaret bune! Acum tu alegi! Asteapta si parerea celorlalti ca sa te convingi mai bine. Pupici si multa sanatate!winking

| stpu a răspuns:

Nu cred ca asta e de la caldura.
Ar trebui sa te duci la medic, poate fi o puternica anemie...