| andreivulturul a întrebat:

Am și eu de făcut o cură de vitamine! Cine mă ajuta dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am vazut intrebarea, dar eu nu fac injectii contra-cost, imi pare rau.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt medic, nu asistenta (chiar daca tu nu ai cunsocut niciodata un medic in carne si oase si ai impresia ca acestia nu exista). Stiu sa fac injectii, daca asta este subiectul si chiar le fac prietenilor si rudelor. Nu imi castig traiul din asta si nu fac injectii contra-cost

| Coquinne a răspuns:

Degeaba iei vitamine daca nu tii cont si de dieta.
legat de firme, nu conteaza, trebuie doar sa te uiti sa te asiguri ca ingredientele sa fie cat mai numeroase.

| andreivulturul explică:

Ai dreptate, dar eu am făcut doar injectabile și acuma cautam o asistenta care să mă ajute. oricum mulțumesc pentru sfat.

| andreivulturul explică:

Pai și cum vb cu ea?sadmersi frumos!

| Brigaela a răspuns (pentru andreivulturul):

Am vazut intrebarea, dar eu nu fac injectii contra-cost, imi pare rau.

| andreivulturul explică:

Bună Brigaela! îmi cer scuze pentru răspunsul de joi! am făcut prima injecție și m am învinețit la locul injecției...imi poți spune ce este te rogsad?