| T30D0RA a întrebat:

A mâncat cineva baclava? Are gust bun?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Foi de plăcintă, multă nucă, multă miere, asta e în mare baclavaua, e bună dacă îţi plac prăjiturile foarte foarte foarte dulci, cu muuuuult sirop.

11 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Daaaa sunt delicioase, dar ai grija la dieta ca ingrasa 1 pe luna de pofta e suficient

NOname
| NOname a răspuns:

Da, nu e rea deloc.winking

| andreea4ever a răspuns:

Nu dar am auzit ca e buna

| Alisa a răspuns:

Da, eu am mancat chiar saptamana trecuta pentru prima data. Este foarte dulce. Cand am luat prima bucatica la inceput nu mi-a placut, dar apoi mi s-a parut buna. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! Este foarte buna.Chiar ti-o recomand.Si nu ingrasa daca mananci maxim 3 bucati pe zi. Pofta buna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...
sunt foarte, foarte bune, love struck

| multimoak a răspuns:

Hihihi... Am mancat baclava de casa! day dreaming delicioasa si sa stii ca in cantitati mari ingrasa. Chiar si una pana la urma ingrasa pentru ca e plina de miere si zahar. E una din cele mai dulci prajituri si contine numai ingrediente grase ( nuci sau alune, zahar, faina pentru foi). Dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa gusti macar! Daca as putea as manca in fiecare zi, dar din cele facute de casa, nu cele din magazin :-&

| N.Priceputu' a răspuns:

Nimeni! Gust rau, sarata, amara, acra...naspa(si ingrasa).

| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

E foarte buna si foarte dulcehee hee

| Daniel_8705 a răspuns:

Ce intrebare stupida. Te-ai gandit mult? Daca nu ai mancat pana acum, du-te si mananca una sa vezi cum e si nu ne mai irosi timpul cu asemenea intrebari.

| Alexia_7392 a răspuns:

Da. dar mie personal nu imi place pentru ca esti ffff dulce. extrem de dulce chiar... dar poate o sa-ti placahappycine stie.