| PrincessofMusic a întrebat:

Am nevoie de ajutor!

Sunt o fata de 13 ani si vreau sa ai fac o surpriza tatalui meu de ziu lui.M-am gandit sa ai fac un tort, doar ca problema este ca nu stiu prea multe retete.Singurele care le stiu nu sunt deserte/torturi. Puteti sa ma ajutati,va rooooooog?

P.s. Nu ai place sa manance prea dulce,sa fie de post si sa nu fie greu de facut ca cum am zis, am 13 ani si nu sunt asa de buna la gatit.Dar totusi ma cam pricep.

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Http://www.culinar.ro/ Poftim, sunt si retete de post! Tatal tau are o scumpete de fata. :)

6 răspunsuri:
| PrincessofMusic explică (pentru Lawliet14):

Multumesc foarte mult! Osa ma uit la ele, sper sa fie de folos happy

| PrincessofMusic explică (pentru Lawliet14):

Umm....eu am cerut de post, si singura prajitura care mi-ai recomandat si e de post sunt bezele, nu tort...

| PrincessofMusic explică (pentru Lawliet14):

Aww xD

| Lawliet14 a răspuns (pentru PrincessofMusic):

Http://www.culinar.ro/ Poftim, sunt si retete de post! Tatal tau are o scumpete de fata. :)

| zmotocel13 a răspuns:

Poat vrei sa prepari bomboane de ciocolata. Sunt de post, usor de preparat ( 15 minute ), doar ca ingredientele sunt putin scumpute si le gasesti la plafar. Eu le prepar destul de des. Poate iti plac :)!
http://trenda.ro/retete/bomboane-ciocolata-raw-vegan/

http://trenda.ro/retete/bomboane-de-ciocolata-alba-raw/

Pofta buna :)!