| 4evergentleman a întrebat:

Am o pereche de blugi și are niste cocoloașe de tip 3 linii verticale una langa alta de vreo 2.5-3 centimetri, am incercat sa dau cu fierul de calcat in sens opus normal din toate direcțiile și tot așa au rămas, cum fac sa scap de acele cocoloașe verticale?
Arată puțin ca in imaginea asta
https://imgur.com/a/VAyRBib

Oare așa vor rămâne? M-am chinuit cu fierul de calcat vreo 15 minute și nu am reușit să scap de ele, bine nici nu am experiență e prima dată în history când calc o țoală happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că poți să scapi de acele cocoloașe. Mai bine oferă-i vreunui om mai nevoiaș. El cu siguranță îi va purta și așa.

| 4evergentleman explică:

Daca ii port așa ma gândesc că da nașpa vizual la ochi! Nu știu ce să fac că îmi plac mult blugii

Răspuns utilizator avertizat