| Daniel2006000 a întrebat:

Am o problema cu toate perechile mele de pantaloni.
La câteva zile după cumpărarea lor toți pantalonii mi se rup între picioare și nu știu de ce.
Ma puteți ajuta pentru evitarea acestor situații.
Ps: Aveți idee de unde pot cumpăra haine ieftine?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil pentru ca esti supraponderal si atunci se freaca pulpele intre ele si pantalonii se subtiaza si se rup.
Cumpara pantaloni mai scumpi, ca aia ieftini sunt facuti cu materiale ieftine si de aceea se rup dupa ceteva purtari.
ia in considerare si slabitul, ca sa nu mai rupi pamtalonii si sa te simti ai confortabil.

| Iote a răspuns:

Picioarele se freaca intre ele cand mergi? De asta se rup. Ca sa nu se mai intample, trebuie sa slabesti.
Haine ieftine, doar la SH.

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Vand haine, accesorii, pantofi, tot ce am prin dulap si in general tot ce am prin casa si nu imi mai trebuie in stare foarte buna si la preturi accesibile. Majoritatea sunt luate din mall, deci sunt de firma. Altele sunt nou-noute, nepurtate. Vreau sa scap de ele cat mai repede deoarece nu mai am pic de loc in casa. Orice iti trebuie, da-mi mesaj in privat si iti trimit poze/video pe whapp sau messenger, raspund la orice detaliu. Livrez oriunde in tara. Am experienta cu clientii de 3 ani.Zi faina!