| mistikk a întrebat:

Bua TPU vreau niste retete, niste salate, mancaruri din legume sa fie sanatoase si cu multe vitamine m-am hotarat sa mananc sanatos preparate din rosii, ardei, morcovi, telina, patrunjel, vreau un stil de viata mai sanatos plz. fundita?big grin?

Răspuns Câştigător
| Malo a răspuns:

Salata mea preferata e cam asa : Frunze de salata, porumb ( eu folosesc de la conserva ), castraveti, sunca taiata cubulete, ardei si rosii. Toate astea amestecate la care se adauga puntin ulei (eu folosesc de masline), sare si otet dupa gust. cam atat. Pofta Buna big grin Fundita?

2 răspunsuri:
| mistikk explică:

Oooo doamne ai niste pisici superbi i-am votat dar nu asta era raspunsul... dar ma rog imi plac pisicile big grin:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!Voteaza-mi te rog pisicile.Multumesc!:)
http://magicat.ro/pisica.php?id=35