| anonim_4396 a întrebat:

Buna all!(: As vrea sa slabesc, si cum acum imi este putin foame, as vrea sa mananc ceva care sa contina putine calorii dar sa imi dea energie pana la cina, ca mai trebuie sa invat. Ce imi sugerati sa mananc? Mersi mult!:*

5 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Pai ai putea manca un iarut degresat sau un fruct ceva, un mar ..etc.

| roxaa15 a răspuns:

Iaurt degresat, cereale integrale, fructe, legume., peste, piept de pui la gratar

| Snowclaw a răspuns:

Struguri fara samburi happy, asa am slabit un kilogram pe saptamana.

| Myrru a răspuns:

Pai ai putea sa consumi niste biscuiti dietetici, sau fructe... un mar, o para sau o portocala. o banana etc.