| nuxerette a întrebat:

As vrea sa stiu daca cineva are o reteta de gogosi pentru prosti? Adica pentru mine care sunt romanca si nu stiu sa fac nimic din bucataria noastra. Rusine sa imi fie, stiu, dar... off parca as manca si eu niste gogosi.

Răspuns Câştigător
| Bucatarul.com a răspuns:

Gasesti aici cateva retete pentru gogosi
detaliat pas cu pas;)

http://www.bucatarul.com/? s=gogosi&x=0&y=0

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Eu ti as scrie f multe retete dar nu cred ca o sa le faci pe toate. dar nu trebuie sa ti fie rusine. citi ani ai?/in general cele tinere nu stiu sa faca mincare dar asta nu e o rusine nimeni nu s a nascutinvatat. ok ia o carte de bucate si e ok sau as mama nu? eu cind voi avea o nora vreau sa o ajut sa faca detoate doar daca va dori...

| Gregory a răspuns:

Buna! Mi-ai facut si mie pofta... :)
Arunca o privire pe site-ul acesta, poate reusesti sa gasesti ceva care sa-ti placa:
http://gastronomie.ele.ro/Gogosi_--rc836.html
Daca vrei sa rezolvi si mai rapid situatia, da fuga pana la gogoserie si s-a rezolvat! Pofta buna!

| ariana_5123 a răspuns:

Daca sti reteta de gogosi inlocuieste doar laptele cu apa. E singura pe care o stiu.

| ariana_5123 a răspuns:

Daca sti reteta de gogosi inlocuieste doar laptele cu apa. E singura pe care o stiu.Incerc-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se spune pentru prosti, se spune-pentru inutili.zau! nimeni nu s-a nascut prajind gogosi si nici director de banca.probabil ca esti mai comoda si iti este lene sa incerci. cauti in internet Gogosi, si procedezi conform retetei, cand iti vei intra in mana, poti inventa.respecta strict orice reteta banala pe care o vei gasi, si ai sa fii mandra de tine. daca faci prea multe le poti congela.