| vladonee a întrebat:

caut niste diete de slabit foarte bune care dau si rezultate cat de cat rapide.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, nu căuta diete care să slăbească rapid deoarece îți pui sănătatea în pericol.
O slăbire lentă print-o alimentație săracă în calorii dar care să asigure minimul necesar de vitamine/săruri/etc. pentru buna lui funcționare și mișcarea fizică făcută zilnic te ajută să arzi caloriile și să pierzi în greutate.
Cum te păstrezi, așa te ai.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

| SindyR a răspuns:

Http://www.infoslabire.ro/ cauta aici. Bafta!