| Ralll14 a întrebat:

Ce parere aveti despre sacii de vidat haine?
Ma intereseaza in special daca sifoneaza foarte rau hainele si daca, dupa o perioada mai lunga de depozitare intr-un astfel de sac, hainele capata vreun miros neplacut.
Sunt bine venite si recomandari de produse (in special saci de dimensiuni foarte mari)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am și eu doi saci de gen. Am luat de la dedeman, dar pe unul dintre ei l-am agățat, s-a găurit si întra aer. Cat despre miros, cam da dacă nu este sac parfumat. Exista și saci parfumați și neparfumati. Parfumați sunt mai scumpi. Eu am fără parfum. Îți trebuie aspirator sa aspiri aerul din sac și sa nu pierzi niciodată plasticul cu care închizi sacul. Fără acel plastic poți arunca sacul. Exista saci de diferite dimensiuni. Mai mari sau mai mici. Mie îmi convine pentru ca mi-am făcut spațiu în dulap.

4 răspunsuri:
| Lizuca1234 a răspuns:

Sunt super ok. Eu sunt multumita. Pulverizez esenta parfumata de camera pe un servetel si il pun acolo, intre haine. Nici vorba de miros neplacut.

| Ralll14 explică (pentru Lizuca1234):

Multumesc pentru sfat happy

| Ralll14 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!

| onmarket2011 a răspuns:

Eu am cumparat de aici https://www.blusmart.ro/......-doua-idei si sunt foarte buni au si parfumati