| Vreausapot a întrebat:

Vreau un program de facut abdomene acasa.
Am 14 ani si am 70 kg si vreau sa slabesc neaparat.Am 1.66.
O sa renunt la carne si la alte alimente ce contin mult ulei.Ce imi recomandati sa mananc dimineata cand sunt la scoala incat sa imi tina de foame dar sa nu ma ingrase?

2 răspunsuri:
| andrada2222 a răspuns:

Dimineata poti manca; unou fiert sau ceareale cu iaurt sau niste fructe sau suc de fructe

nu trebuie neaparat sa renunti la carne sau mai stiue eu ce incearca sa mananci 3 mese pe zi care sa fie pana in 400 de grame iar carnea sa nu o amesteci cu cartofii orezul etc incearca sa combini mai bine cu legume, dar daca chiar vrei sa slabesti parerea mea este sa mergi la un nutritionist eu asa am slabit 15 kg in 10 saptamani

| Aaaaabbbbbaaaaa a răspuns:

Sunt multe filmulețe pe YouTube care iti arată cum sa prepari mâncăruri sănătoase.O varianta pentru dimineata ar fi fulgii de ovăz combinati cu fructe (eventual nu Banane).Cat desire Programmleiter de ABdomene, te lămurești tot cu YouTube ul