| DedeSb a întrebat:

Salut, vreau sa slabesc si sa imi lucrez putin la abdomen, sa se vada cat de cat, mananc doar biscuiti cu miere cand imi e foame si in rest fructe, ce spuneti e bine? nu vreau sa mananc deloc. dar totusi trebuie sa am ceva in stomac, imi recomandati altceva?

Răspuns Câştigător
| Lucrian a răspuns:

Din pacate ce ai ales tu nu te va duce la rezultatul pe care il doresti. biscuitii nu sunt altceva decat carbohidrati RĂI. in plus ai nevoie de multi nutrienti pe care tu nu ii iei din ceea ce mananci acum, mai ales de proteine.
Ti-as recomanda Herbalife de pe www.nutrienti.eu... multa hrana cu putine calorii si slabesti grozav si sanatos
daca ai intrebari, poti sa ma contactezi
succes!

6 răspunsuri:
| DyaElla a răspuns:

Iti garantez eu un lucru:

200 de abdomene si 300 de ridicari ale picioarelor la 90 de grade sunt cele mai eficiente. EU fac asta zilnik si merita efortul

| eXtreme21 a răspuns:

Mai bine incearca sa faci si niste abdomene laughing

| Pufi1999 a răspuns:

Mananca normal, dar cu putina paine. Fa multe exercitii. Multi oameni care tin diete stricte, ajung la spital, sau mor.

| ReiVaN a răspuns:

Mananca ce vrei si fa abdomene.
eu fac macar 100 de abdomene pe zi.

| Ionela_6633 a răspuns:

Nu se poate sa nu mananci deloc.eu am incercat sa nu mananc deloc dar este foarte periculos pentru ca putem ajunge la urgenta.biscuitii si mierea nu e chiar o solutie.Cel mai bine e sa mananci fructe legume dar ca sa slabesti nu trebuie sa mananci dulciuri deloc(crede-ma stiu ce zic sunt in situatia ta) si neaparat trebuie sa mananci de 3 ori pe zi.Nu uita prajeala nu e chiar o solutie! Dai bataie pe fructe legume salata iaurturi si cpmpoturi!happywinking

| A_2385 a răspuns:

In primul rand daca nu mananci nimic toata ziua nu inseamna ca vei slabi.mai bine cauti o dieta usoara.si faci mult sport.in loc de biscuiti cu miere mai bine mananci o salatahappy