| teiuby0 a întrebat:

de la un timp nu imi mai ies ciorbele bune pun toate legumele, ciorba de rosii dar cand gust zici ca este apa care ar putea fi cauza?

10 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Mai trebuie putin Fuchs

| teiuby0 explică (pentru dragos9234):

Crezibig grin

| dragos9234 a răspuns (pentru teiuby0):

Nu,dar nu stiam ce sa spunhappy
Dar poti incerca.

| teiuby0 explică (pentru dragos9234):

Bine mersi pentru sfat love struck

| victorr_3274 a răspuns:

Pune si carne daca vrei sa aiba gust laughing e cea mai buna leguma. Incearca niste condimente, frunza de dafin, patrunjel, chestii din astea.

| otylyaotty a răspuns:

Daca legumele sunt dintr-alea din Turcia, Polonia etc, normal ca nu dau niciun gust mancarii.

| teiuby0 explică (pentru otylyaotty):

Nu... legumele sunt din gradina

| otylyaotty a răspuns (pentru teiuby0):

Lasa sa fiarba mai mult, pune legumele si verdeata la timpul lor sau adauga o cantitate ceva mai mare de legume ca astea, pe langa sare, ii dau gust.