| LoveDreamsxdd a întrebat:

E normal la 12 ani sa ai 1.64m si 70kg? spuneti-mi si mie o reteta de slabit eficienta. Fundaa +vot!

Răspuns Câştigător
| BluX a răspuns:

Cum sa ai ma la 12 ani 70kg?
Vezi regimul asta este foarte eficient l-a facut matusa mea si efectul a fost radical
http://www.eva.ro/......-3052.html
Din cate am inteles este si foarte eficient.
Glucide(dulciuri; paine, cereale, cartofi tot ce e dulce)mananci dimineata; iar de la pranz pana seara poti manca din acea supa de varza cat vrei tu pe saturate
Succes si pune mana si da jos mai ales ca esti si fataX_X baietilor nu le plac fetele supraponderale ca sa zic asa :))

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa slabesti la Dragoste si sex?

| LoveDreamsxdd explică (pentru anonim_4396):

raised eyebrows Am gresitt categoria :-s. Multumit? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e cind aveam12 ani si is baiat aveam 36 de kg.dar normal tttu ar trebui sa ai maxim 60 de kg

| anca88 a răspuns:

Poti sa faci dieta DUKAN.o saptamana numai carne si peste, gratar si fiert cu 1.5 litri de apa la zi si o lingura jumate de tarate de grau sa o mananci asa sau in iaurt sau lapte fara grasimi, fara paine fara zahar, fara ulei.a doua saptamana o zi carne sau peste o zi poti sa adaugi si verdeata 2 l apa si 2 linguri tarate si apoi din a treia saptamana poti sa incepti sa mananci 2 felii de paine integrala, 80 g paste

| unnamed2 a răspuns:

Nu este bine. deloc... la statura de 1.64 trebuie sa ai cel mult 55 de kg pentru o fata..Receta este sa-te ocupi cu sportu si ai sa vezi ce figura ai sa-ti faci