| razvanelul882 a întrebat:

Salut spuneti-mik si mie cea mai eficienta reteta de slabit pentru ca m-am ingrasat foparte tare la pulpe, picioare si burta.va rog cate mai multe raspunsuri

1 răspuns:
| Ciocolatefrenchblue a răspuns:

Acum k a vara iti recomand sa faci abdomene 3 zile pe saptamna, sa faci cardio in jur de 28 de minute, sari coarda si tine o dieta pe baza de legume ca iti vine bine acum vara. Iti recomand multe salate, sa nu iti lipseasca de la masa, fara carne de porc, mananca cat mai mult file de pui, fara orez, paste fainoase si tot felul. Daca poti mananca orez brun. Si incearca sa ai 4-5 mese pe zi