| Popa_Maria_1994 a întrebat:

Mi-am cumparat un aragaz Beko, din acela cu aprindere electrica, iar cuptorul imi face probleme. Am bagat o prajitura in cuptor si am pus grilajul jos de tot dat fiind faptul ca flacara era sus si am zis sa nu se arda. Cand am scos-o pt ca mi se arsese putin sus, am constatat ca la fund nu era deloc coapta. am intors prajitura si am bagat-o iar si am lasat-o 10 min la foc mic si cand am scos.o mi se arsese rau de tot. Nu stiu ce sa mai fac...

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca aragazul este inca in garantie, suni firma care se ocupă de service, si vin cei de la firmă constată defectul si il repară sau il schimbă gratis, daca nu mai este in garantie, atunci reparatia costă.

| KNST a răspuns:

Te rog sa ne dai modelul aragazului, pentru ca Beko fabrica multe tipuri.