| Liviu_2320 a întrebat:

am si eu o problema la calculator, ieri cand am incercat sa-i dau drumul ecranul nu se aprindea si unitatea scotea un sunet ciudat cam odata la 10 secunde si asa facea in continuu, dupa pana l-am scos din priza si l-am bagat din nou si totul a fost ok. ce a avut sau daca are vreo problema spuneti-mi si mie va rog.

Răspuns Câştigător
| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

In sapatele calculatorului poti vedea un ventilator
curatal de praf!
sau cumpara unu nou
la mine asta a fost problema
sper ca am ajutat
funda?:X

1 răspuns:
| Zenga210 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema iar dupa o saptamana s-a stricat
am dat cu unitatea de perete si sia revenit {nu stiu ce a fost problema}
cel mai probabil placa video face figuri