| dianadiia05 a întrebat:

acum ceva timp am cumparat o geaca si mi s-a patat de la ploaie. faza e ca nu se ia, ramane patata. Ati mai avut geci asemanatoare? Mai pot face ceva cu ea? Multumesc amticipat pentru raspuns

3 răspunsuri:
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Sincer,petele se pot scoate sau Nu functie de material, geaca de blugi, stofa, piele...sau ghicim?

| dianadiia05 explică (pentru Muresan_Marius_Ioan_1975):

Buna, geaca este de poliester, doar atat scrie pe ea...ma poti ajuta? multi mi-au spus ca se poate alti ca nu.

| icmitea a răspuns:

E pai am avut si eu si da intr-adevar nu se poate lua deci este o crema speciala care sa o dai daca nu gasesti du-o sa iti schimba tesatura ceva gen asta