| narcis1998 a întrebat:

Heyhappy! am o geaca subtire de primavara de fas... si am vazut k e patata la o maneca, nu-mi dau seama cu ce anume am patat-o ca am observat asta de dimineata...cand am imbracat-o (cel mai probabil sa fie superglue) daca ma puteti va rog cum sa inlatur pata.e de fash cred ca se poate rezolva, mersi dau funda

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Incearca cu un mic ghemotoc de vata pe care sa pui putina benzina.Strage pata si asteapta sa se usuce complet, dupa care speli locul cu apa calduta cu putin sapun. Daca nu iese mai poti incerca cu alcool. Bafta!

| narcis1998 explică (pentru Mihaela1964):

Am sa incerchappy daca o sa reusesc sa inlatur pata o sa iti dau fundahappy...