| FrAnCeLiNa a întrebat:

Buna TPU ce pot manca la micul-dejun eu sunt un pic cam fitoasa la mancare nu mananc legume si fructe decat mere si banane nu mananc branza vreau ceva saatos cat de cat dulce care sa contina iaurt

7 răspunsuri:
| LifTwist a răspuns:

Incearca activia cu cereale integrale este foarte bun pentru un mic dejun sanatos!

Răspuns utilizator avertizat
| Stefan2809 a răspuns:

Ceriale cu lapte!

| FrAnCeLiNa explică (pentru Stefan2809):

Am zis iaaurt si in plus cerealele nu saunt sanatoase

| Fetitzaaa2071 a răspuns (pentru Stefan2809):

E uite unul din grupul c.m.p.d.p.TPU adica cel mai prost de pe TPU a si in plus se zice Cereale cu lapte nu Ceriale cu lapte da ar trebui sa pui putin mana pe carte ca se vede ca esti analfabet

| Fetiscana272001 a răspuns:

Pentru varsta ta ar trebui sa mananci dau o idee iaurt danone cu capsuni, biscuiti etc.Si daca ti neaparat sa aiba fructe poti pune banane si sa pui miere pe deasupra.Poti adauga si biscuiti poti sa mananci si faguri cu miere. Poti pune ce vrei tu in iaurt daca vrei sa-i asculti pe prosti de mai jos pune cereale poti bea o cana cu lapte. Sper ca ti-am fost de folos.Dai funda?