| Narcisa27 a întrebat:

Am si eu o combină frigorifica Whirlpool si răcește extrem de rau chiar daca e data la minim. Oare as putea face ceva? Multumesc

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca-i in garantie suna la numarul de pe garantie si te vor ajuta ei.
Si daca nu-i in garantie poti sa suni la ei dar vei plati inclusiv deplasarea. Mai este varianta mai ieftina daca este un meserias in localitatea ta de domiciliu.

| Narcisa27 explică (pentru Salontanul):

Ms frumos, asa o sa fac

| Salontanul a răspuns (pentru Narcisa27):

Cu placere!

| Paula2018 a răspuns:

Nu e setata cumva pe o racire medie? Daca e setata corect, sa chemi pe cineva sa verifice, daca e in garantie e si mai bine.