| CassieII a întrebat:

Bună ziua!
Dacă există pe aici persoane vegetariene: dați-mi și mie, vă rog, o rețetă simplă pentru cină (vegetariană).

Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| EliLeli a răspuns:

Supa crema de ce vrei tu, cu lapte de cocos (mvai ce bun e).
Falafel cu sos tahina. Noodles cu legume si alune presarate peste, fried rice, ardei umpluti fara carne, placinte cu legume (ciuperci, varza, naut, fasole etc) si cu un sos de rosii cu ardei iute (vaaiii iar mi se face foame). Poti sa iei un aluat foietaj deca nu te interereseaza ca are margarina sau unul de pizza si sa-l umpli cu ce legume vrei tu, iese o placinta pe cinste. O mananci cu ceva salsa sau salata.
Nu sunt vegetariana, doar foarte mancacioasa.

| cristi202 a răspuns (pentru EliLeli):

Ăla e festin... happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Paste
le faci cu ce vrei tu
sugerez ciuperci

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Caută pe net are Jamilla retete ai de unde alege

| TheGentleman a răspuns:

Mâncare asiatică, salată Cesar

| RonaldoGOAT a răspuns:

Nu inteleg trendul acesta vegetarian pentru o dieta sanatoasa este nevoie si de proteina animala doar nu suntem iepuri

| Crhis a răspuns:

laughing platou de legume