| MyGuardianAngel a întrebat:

Care e mancarea voastra favorita de la fast-food? La mine nu conteza, nu sunt pretentioasa deloc la mancare, oricare ar fi. big grinhee hee

Răspuns Câştigător
| LoveAnime4ever a răspuns:

Nu prea mananc la fast-food dar uneori imi mai e pofta si ma duc sa mananc iar cel mai mult imi plac cartofii prajiti :d.

5 răspunsuri:
| Kidd_6010 a răspuns:

Pizza si Fornettitonguebig grin!

| yellowalien a răspuns:

Nu mananc fast-food decat daca intr-adevar nu am alternative. O singura data am comandat o shaorma din proprie initiativa, ca mi se facuse pofta, dar in general mananc mancare normala. Fast-food consum de cateva ori pe an.

| hummer24 a răspuns:

Si mie imi place tot de la un Fast-Food si dsoara aia care vinde happy dar nu cumpar des pentru ca sunt mancaruri nesanatoase, dar odata pe luna dau iama-n elewinking

| nimicaici a răspuns:

Hamburger :X:Xlove struck

| UnBaiatFrumos a răspuns:

Mie imi place shaorma :X:X