| cosss a întrebat:

Care este cea mai buna (pura) apa plata care se gaseste la noi? voi ce beti?

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Eu mi-am pus filtru cu osmoza inversa si raze UV. Apa care imi rezulta e mai pura decat orice apa plata care e pe piata. Tot cu aceasta apa gatesc.

15 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Apa plata de izvor Calipso.

Anna
| Anna a răspuns:

Dorna si Borsec

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Hera.

| JustMeFlory a răspuns:

Eu una beau dornahappy si borsec...

| borsec a răspuns:

Dorna

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie una imi place Dornahappybig grin

Janina
| Janina a răspuns:

Eu nu beau decat Roua, de la ai mei de la fantana(cand ajung acasa, odata la cateva saptamani) sau de la Herculane(e foarte sanatoasa)

| dorina a răspuns:

Bucovina

| zu a răspuns:

Prefer dorna, insa daca nu gasesc, iau borsec

| sergiu2525 a răspuns:

Izvorul minunilor plata si dorna

| simpluEu. a răspuns:

Apa de la chiuveta e cea mai buna.gandeste-te ca apa plata... e filtrata o singura data.pe cand apa de la chiuveta e filtrata de 3-4-5 ori pe zi.si sa nu mai zicem cat timp sta apa plata in sticle. ce zici .care e mai buna?

| Teardrop:] a răspuns:

Eu zic Dorna.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa nu trebuie sa fie pura. Trebuie sa aiba aport de minerale si un pH cat mai aproape de neutru. De asemenea, trebuie urmarit si aportul de cloruri si alti anioni.