| anonim_4396 a întrebat:

Ce gust are sushi? Este bun? Eu nu am mancat niciodata. Multi spun ca este naspa pentru ca este peste crud si normal ca nu este bun.

8 răspunsuri:
| Laya a răspuns:

Eu ador sushi, mananc zilnic. Imi place mai ales cu mult sos de soia.
Au mai incercat si prieteni de ai mei si si lor le-a placut. Acum depinde de gusturile fiecaruia. Te-as sfatui sa-ncerci cu sos, poate o sa-ti placa! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Delicios! Trebuie sa fie din peste nobil, proaspat, taiat file de specialisti. Prefer somonul norvegian, blue fin tuna si red snapper-ul. Personal imi place stropit intens cu lime sau cu wasabi, depinde de textura. Miam, mi-am!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e cumva o stire blonda? Sau?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lasa-l, a mancat ciuperci otravite rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba este foarte bun. si cu wasabi sauce e bestial. mmmm...mi s-a facut pofta. numai vezi ca-ngrasa f tare.

| JustmeV a răspuns:

Am gustat odata la o colega, dar mie personal nu imi place deloc. x_X.

| alexalex2001 a răspuns:

Sushi? Nu, nu este crud dar cand il inghiti simti ca cineva iti gadila gatul.Este foarte nasol.Mai bine mananci o pizza.