| mia100خوبصورت a întrebat:

Ce mancare as putea sa imi iau in autocar? Merg 2 zile intr-o excursie.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Badgirl117 a răspuns:

Avandin vedere camergi cu autocarul intr-o excursie poti lua cateva sendwisuri facute de tine desigur, 5 pachete de piscuiti, apa minerala sau plata, ori ce suc vrei, cornuri 7days, daca vrei cipsuri Lay's...
Poti sa iti iei ce vrei insa trebuie sa ti cont ca in camera in care te vei caza peste noapte s-ar putea sa nu aiba mini frigider ca sa iti pastrezi sendwisurile asa ca ar trebui sa iti iei mancare care nu se alereaza repede de la caldura!

| 愛日本 a răspuns:

Sandwichuri, corn cu ciocolata, cipsuri, seminte, apa, suc, biscuiti.

| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 a răspuns:

Pai...un sandvis, dar sa nu-l lasi prea mutl ca se strica, o sticla cu apa/suc, fructe, lamaie(daca iti vine rau), mar, para.
Sper ca te-am ajutat.

| larousee a răspuns:

Sendviciuri, mere, biscuiti pentru autocar. in caz ca te vei caza si vrei sa mananci in camera poti lua conserve, gen pateu si bineinteles paine. sa nu uiti de apa bineinteles

| PoliTmFan a răspuns:

Slanina, Ceapa Verde, Usturoii! laughing rolling on the floor