| diaa a întrebat:

Ce mancati la micul dejun >:? Ceva idei va rog. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Miha a răspuns:

Pai depinde ce am prin frigiderbig grin
Dar in principiu mananc 2 oua fierte cu o felie de paine prajita, paine prajita cu gem (fara margarina sau untbig grin), cereale cu lapte, un iaurt si 1 fruct, branzica cu rosi happy, sau mananc doar fruct sau doar legumelaughingcand e gol frigiderubig grin
bye:*

13 răspunsuri:
| Bodo a răspuns:

Cereale

| Asdffd a răspuns:

Sall!

Eu nu pap micul dejun wave

Dc?

Pt ca ma trezesc la 12 laughing oh go on tongue

Dar mai pap cateodata:cereale, sandwichoh go on potii combina multe ...bafta! si Pofta Buna! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca dude!

| Daria a răspuns:

Buna.pai,iti pot da cateva idei:
Activia de baut sau Activia mic-dejun
cereale cu lapte
o felie de paine cu unt si miere
o cana de lapte cu biscuiti
un sandwich facut la sanwich maker
cascaval, branza si rosii
un fruct

| Kitty a răspuns:

Salata de legume si cateva fructe.

| xFaith a răspuns:

La micul dejun mananc un bol cu cereale :]

| Maria_3931 a răspuns:

Buna Pai o sa incep prin a spune ca micul dejun este foarte important si trebuie sa mananci consistent. Eu mananc un bol cu cereala(forta)si un iaurt (diami)jumatate, sunt foarte bune (iti recomand)iar ca bautura pot sa iti spun ca ori ceai ori lapte ...caldut(asa cum imi place mie... sper sa iti placa!

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Buna: ochiuri, omleta, o felie de paine cu dulceata si lapte, niste aperitive.

| alexa18 a răspuns:

Buna,
- cereale cu lapte
-paine prajita cu unt, dulceata, miere.
-un iaurt
-lapte caldut
-un ceai cu lamaie
-mezeluri : salam, sunca presata
-cascaval
-orez cu lapte
-gris cu lapte
-clatite cu gem, dulceata si chiar branza...

Fundita? :*:*:*

| Mebutterfly a răspuns:

1. cereale cu lapte
2. sandwichuri cu unt si salam facute la sandwich maker
3. ratuta cu ou si eventual pe langa salata de castraveti si rosii
4. paine prajita cu unt si gem si se poate servi pe langa ceai sau lapte
5.Mamaliga cu branza
6.Macaroane cu telemea razalit si cu smantana
7. gris cu lapte
8. paine cu ou si cu ceai
9. ce ai in frigider laughing
Funditaaaa?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| ToXicLoVe_2464 a răspuns:

Hi:*Pai cereale cu lapte, omleta, oua prajite, paine prajita(la toaster sau cum ii zice) cu dulceata si un pahar de lapte sau ceai:*. etc

| irinuca_6056 a răspuns:

Si eu mai nou iau doar 2 mese pe zi
pentru ca ma trezesc la 12-13 si ar veni ca la micul dejun dorm...laughing