| Danut_Iancu_1995 a întrebat:

Ce mi-ati zice sa mananc de 1000 de calorii?
Fara oua, fara muschi afumat, fara piept de pui.

Răspuns Câştigător
| Banned993218 a răspuns:

Trebuie sa mananci in functie de cat are nevoie corpul tau, fiecare persoana avand un numar diferit de calorii consumate pe zi si cu ajutorul caloriilor iti creste si nivelul imunitar, dar nu te gandi ca daca mananci mult vei fii mai sanatos sau invers daca mananci putin exista riscul de a te imbolnavi pentru ca fiecare corp are nevoie de un minim de calorii pe zi pentru a functiona asa cum trebuie.

6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

De ce fara oua?
E foarte putin. Mananca 1400 minim. Asta daca nu faci efort fizic.

| Ineys a răspuns:

1 shaorma = sub 1000 de calorii.

| LupusDei1993 a răspuns:

Poti deveni direct lacto-vegetarian sau chiar vegan. Poti ajunge sa mananci si 500 calorii pe zi.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Alune. 200 de grame si deja le-ai depasit.

| Cosmin86 a răspuns (pentru LupusDei1993):

Si atunci mai bine isi taie venele direct.

| Danut_Iancu_1995 explică (pentru aXy99):

Am deja oua multe