| burymeatmakeoutcreek a întrebat:

Buna TPU! Stie cineva care pot fi riscurile daca mananc doar 800-1000 calorii pentru o saptamana?

5 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

Ajungi în comă Doamne ferește cum sa mănânci pe săptămână atâta? Vrei sa cazi din picioare și sa dai în anemie? Ai grija și mai lăsați sulieta și ce vedeți pe la toate panaramele pe la Instagram și toate rețelele de terminatele lumi ca dacă nu erau boșorogi aia milionari care se culcă ele și sutele de operații pe care le fac lunar nu arătau asa plus și tot felul de filtre care uși fac la poze.

Vrei sa slăbești? Bun fa sport regula și mănânc regulat trebuie sa ai la bază mâncare sănătoasă și sport bine înțeles lasă cipsurile dulciurile și sucurile accidulate și în special cola nu bea cola deloc ăla face mult rău la ficat. Sport și alimentație sănătoasă asta este baza dacă vrei sa slăbești. Nu sa faci foame și să caz din picioare aia nu-i sport și nici slăbit. Sau Poți merge la un nutriționist dacă vrei sa slăbești sănătos.

| burymeatmakeoutcreek explică (pentru ionur):

Eu oricum nu beau sucuri si nici nu mananc dulciurihappy Intrebam pentru ca am vazut foarte multe persoane care incearca aceasta,, dieta?"

| ionur a răspuns (pentru burymeatmakeoutcreek):

Aia nu-i dietă -_- bro

| MihaiD8188 a răspuns:

Iti spun mai pe scurt, dacă vrei da mi mesaj sa iti explic în amănunte. Daca mănânci atât de puține kcal, o sa pierzi și masa musculara și da scazi de la 80 la 70kg, dar în oglinda poți sa arati la fel, datorita procentului de grăsime. Mai pe scurt mănâncă cu 300kcal în deficit și fa și niște mișcare, dacă vrei sa arati ok

| Wiseraven a răspuns (pentru MihaiD8188):

Procentul de grăsime scade primul. Nu o să arete la fel